Landwirt.com

Tržnica strojev

Massey Ferguson MF 4709 M Dyna-2 Kabine
Rabljeni stroj
Massey Ferguson MF 4709 M Dyna-2 Kabine
59.900 €Cena vključuje DDV (stopnja 20%)49.916,67 € neto
  • 92 KM/68 kW
  • L. pr. 2022
  • 770 h

število vrtljajev kardanske gredi: 540/540E, Vlečna kljuka: samodejno, Navzkrižna krmilna ročica: mehanski, Zgornja povezava zadaj: mehanski, največja hitrost v km/h: 40

Kaufmann Alois GmbH

AT

4723 Natternbach

Kaufmann Alois GmbH
Traktor / Massey Ferguson

Premium Plus prodajalec

Drugi zadetki, ki bi vas lahko zanimali:

Massey Ferguson MF 4709 M Dyna-2 Kabine – Technische Daten

Marke
Massey Ferguson
Leistung
92 PS / 68 kW
Zylinder
3
Produktionszeitraum
2020 – heute

Ausstattung

  • 540/540E
  • náhon na čtyři kola
  • 40
  • kabina
  • převodovka power shift

Massey Ferguson MF 4700 M – Alle Modelle im Vergleich

ModellPSkWZylinderBaujahr
Massey Ferguson MF 4708 M Kabine826032020 – heute
Massey Ferguson MF 4708 M Plattform826032020 – heute
Massey Ferguson MF 4708 M Dyna-2 Kabine826032020 – heute
Massey Ferguson MF 4708 M Dyna-2 Plattform826032020 – heute
Massey Ferguson MF 4709 M Kabine926832020 – heute
Massey Ferguson MF 4709 M Plattform926832020 – heute
Massey Ferguson MF 4709 M Dyna-2 Kabine926832020 – heute
Massey Ferguson MF 4709 M Dyna-2 Plattform926832020 – heute
Massey Ferguson MF 4710 M Kabine1007432020 – heute
Massey Ferguson MF 4710 M Dyna-2 Kabine1007432020 – heute