Landwirt.com

Nakup Case IH Vestrum 130 CVXDrive (MY23) - novo ali rabljeno

Case IH Vestrum 130 CVXDrive (MY23)
Nova naprava
Case IH Vestrum 130 CVXDrive (MY23)
139.981 €normalna stopnja (8,1 %)129.492,14 € neto
  • 130 KM/96 kW
  • L. pr. 2025
  • 150 h

pogon: štirikolesni pogon, brezstopenjski menjalnik, platforma: kabina, število vrtljajev kardanske gredi: 540/540E/1000, največja hitrost v km/h: 40, Polnjenje: Turbopol

Kuoni Landtechnik AG

CH

5062 Oberhof

Kuoni Landtechnik AG
Traktor / Case IH

Premium Plus prodajalec

Drugi zadetki, ki bi vas lahko zanimali:

Case IH Vestrum 130 CVXDrive (MY23) – Technische Daten

Marke
Case IH
Leistung
130 PS / 96 kW
Zylinder
4
Produktionszeitraum
2023 – heute

Ausstattung

  • 540/540E/1000
  • Allrad
  • 40 km/h
  • Kabine
  • Stufenloses Getriebe
  • Turbolader mit Ladeluftkühlung

Case IH Vestrum MY23 – Alle Modelle im Vergleich

ModellPSkWZylinderBaujahr
Case IH Vestrum 100 CVXDrive (MY23)1007442023 – heute
Case IH Vestrum 100 AD8 (MY23)1007442023 – heute
Case IH Vestrum 110 AD8 (MY23)1108142023 – heute
Case IH Vestrum 110 CVXDrive (MY23)1108142023 – heute
Case IH Vestrum 120 AD8 (MY23)1208842023 – heute
Case IH Vestrum 120 CVXDrive (MY23)1208842023 – heute
Case IH Vestrum 130 AD8 (MY23)1309642023 – heute
Case IH Vestrum 130 CVXDrive (MY23)1309642023 – heute