Landwirt.com

Nakup Case IH Farmall 65 C - novo ali rabljeno

Case IH Farmall 65 C Komfort
Rabljeni stroj
Case IH Farmall 65 C Komfort
48.500 €Cena vključuje DDV (stopnja 20%)40.416,67 € neto
  • 65 KM/48 kW
  • L. pr. 2025
  • 2 h

pogon: štirikolesni pogon, , platforma: kabina, število vrtljajev kardanske gredi: 540/540E, največja hitrost v km/h: 40, Polnjenje: Turbopolnilnik z vmesnim hlajenjem, Ve

Kneidinger 1880 GmbH.

AT

4121 Altenfelden

Kneidinger 1880 GmbH.
Traktor / Case IH

Premium Plus prodajalec

Case IH Farmall 65 C
Rabljeni stroj
Case IH Farmall 65 C
45.756 €Cena vključuje DDV (19%)38.450,42 € neto
  • 66 KM/49 kW
  • L. pr. 2012
  • 1787 h

največja hitrost v km/h: 40 Tachostand: 1787, Geschwindigkeit: 40 km/h, Leergewicht: 3000 kg, Gesamtgewicht: 4800 kg, Frontladertyp: Alö 2.1 P Trima, Motortyp:

Gruber Thomas KG Landtechnik

DE

84539 Ampfing

Traktor / Case IH

  2 mesecev na spletu

Drugi zadetki, ki bi vas lahko zanimali:

Case IH Farmall 65 C – Technische Daten

Marke
Case IH

Case IH Farmall C – Alle Modelle im Vergleich

ModellPSkWZylinderBaujahr
Case IH Farmall 55 C Basis564142013 – 2022
Case IH Farmall 65 C Basis654842013 – 2022
Case IH Farmall 75 C Basis755542012 – 2022
Case IH Farmall 85 C866342013 – 2022
Case IH Farmall 95 C987242013 – 2022
Case IH Farmall 105 C1067842013 – 2022
Case IH Farmall 115 C1178642014 – 2022