Landwirt.com

Nakup Case IH Magnum 340 CVXDrive - novo ali rabljeno

Case IH Magnum 340 CVXDrive
Rabljeni stroj
Case IH Magnum 340 CVXDrive
206.400 €Cena vključuje DDV (stopnja 20%)172.000 € neto
  • 409 KM/301 kW
  • L. pr. 2020
  • 1485 h

pogon: štirikolesni pogon, brezstopenjski menjalnik, platforma: kabina, število vrtljajev kardanske gredi: 1000, največja hitrost v km/h: 50, Polnjenje: Turbopolnilnik z

Pamberger Landmaschinentechnik GmbH

AT

3123 Obritzberg

Pamberger Landmaschinentechnik GmbH
Traktor / Case IH

Premium Plus prodajalec

Drugi zadetki, ki bi vas lahko zanimali:

Sonstige Magnum 340 CVXDrive – Technische Daten

Marke
Sonstige
Leistung
340 PS / 250 kW
Zylinder
6
Produktionszeitraum
2019 – heute

Ausstattung

  • 1000
  • Allrad
  • 50 km/h
  • Kabine
  • Stufenloses Getriebe
  • Turbolader mit Ladeluftkühlung

Sonstige Magnum AFS Connect – Alle Modelle im Vergleich

ModellPSkWZylinderBaujahr
Sonstige Magnum 310 CVXDrive31122962019 – heute
Sonstige Magnum 310 PowerDrive31122962019 – heute
Sonstige Magnum 340 CVXDrive34025062019 – heute
Sonstige Magnum 340 PowerDrive34025062019 – heute
Sonstige Magnum 380 CVXDrive37927962019 – heute
Sonstige Magnum 380 CVXDrive Rowtrac37927962019 – heute
Sonstige Magnum 400 PowerDrive39629162019 – heute
Sonstige Magnum 400 PowerDrive Rowtrac39629162019 – heute