Landwirt.com

Nakup New Holland TD5.95 - novo ali rabljeno

New Holland TD5.95
Rabljeni stroj
New Holland TD5.95
65.000 €Cena vključuje DDV (stopnja 20%)54.166,67 € neto
  • 99 KM/73 kW
  • L. pr. 2016
  • 1050 h

pogon: štirikolesni pogon, Prestave pod obremenitvijo, platforma: kabina, največja hitrost v km/h: 40, Velikost zatiča (mm): 38 mm, Zgornja povezava zadaj: mehanski, Navzk

BayWa Vorarlberg HandelsGmbH BayWa Technik

AT

6820 Frastanz

BayWa Vorarlberg HandelsGmbH BayWa Technik
Traktor / New Holland

Premium Plus prodajalec

Drugi zadetki, ki bi vas lahko zanimali:

New Holland TD5.95 – Technische Daten

Marke
New Holland
Leistung
95 PS / 70 kW
Zylinder
4
Produktionszeitraum
2013 – 2018

Ausstattung

  • 30
  • 540
  • náhon na čtyři kola
  • kabina
  • převodovka power shift

New Holland TD5 – Alle Modelle im Vergleich

ModellPSkWZylinderBaujahr
New Holland TD5.65654832013 – 2018
New Holland TD5.75725332013 – 2018
New Holland TD5.85826042013 – 2018
New Holland TD5.85 (Tier 4A)866342018 – 2022
New Holland TD5.95957042013 – 2018
New Holland TD5.95 (Tier 4A)997342018 – 2022
New Holland TD5.1051067842013 – 2018
New Holland TD5.105 (Tier 4A)1077942018 – 2022
New Holland TD5.1151138342013 – 2018
New Holland TD5.115 (Tier 4A)1148442018 – 2022