Landwirt.com

Nakup New Holland T4.65S Stage V - novo ali rabljeno

New Holland T4.65S Stage V
Nova naprava
  • 65 KM/48 kW
  • L. pr. 2026
  • 2 h

pogon: štirikolesni pogon, , platforma: kabina, število vrtljajev kardanske gredi: 540/540E, največja hitrost v km/h: 40, Polnjenje: Turbopolnilnikom, Stopnja izpušnih pli

Wohlmuth GmbH

AT

8342 Gnas

Wohlmuth GmbH
Traktor / New Holland

Premium Plus prodajalec

New Holland T4.65S Stage V
Nova naprava
New Holland T4.65S Stage V
42.700 €Cena vključuje DDV (stopnja 20%)35.583,33 € neto
  • 65 KM/48 kW
  • L. pr. 2023
  • 15 h

pogon: štirikolesni pogon, , platforma: kabina, število vrtljajev kardanske gredi: 540/750, največja hitrost v km/h: 40, Stopnja izpušnih plinov: Stopnja 5, Velikost zatič

KLS-Holzer Gmbh

AT

4283 Bad Zell

Traktor / New Holland

  30-07-2021 16:34

Drugi zadetki, ki bi vas lahko zanimali:

New Holland T4.65S Stage V – Technische Daten

Marke
New Holland
Leistung
65 PS / 48 kW
Zylinder
3
Produktionszeitraum
2021 – heute

Ausstattung

  • 540
  • náhon na čtyři kola
  • 40
  • kabina
  • převodovka power shift

New Holland T4S (Stage V) – Alle Modelle im Vergleich

ModellPSkWZylinderBaujahr
New Holland T4.55S Stage V554032021 – heute
New Holland T4.65S Stage V654832021 – heute
New Holland T4.75S Stage V755532021 – heute