Landwirt.com

Tržnica strojev

Case IH MX 90 C
Rabljeni stroj
Case IH MX 90 C
28.713,12 €Cena vključuje DDV (stopnja 23 %)23.344 € neto
  • 90 KM/66 kW
  • L. pr. 2000

Engine model: 4 cylindry 4000cm3 --- Stan: Używany - bardzo dobry stan Koła napędzające: 4 koła Sprzęt różnego typu: ładowacz czołowy Sprzedam ciągnik CASE MX 90C

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Traktor / Case IH

  2 mesecev na spletu

Drugi zadetki, ki bi vas lahko zanimali:

Case IH MX 90 – Technische Daten

Marke
Case IH

Case IH Maxxum MX-C – Alle Modelle im Vergleich

ModellPSkWZylinderBaujahr
Case IH MX 80 C846242000 – 2002
Case IH MX 90 C906642000 – 2002
Case IH MX 100 C1027542000 – 2002