
- R. v. 2000
fejenként tagosítható, vontatott, 90%-os kormánylemezekkel, jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Pluh
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 15:56

fejenként tagosítható, vontatott, 90%-os kormánylemezekkel, jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Pluh
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 15:56

2000 l tartály, hidraulikus keret magasság állítás, elektromos szelepvezérlés, csepegésmentes fuvókák, jó állapotban eladó Ochrana rastlín Poľné postrekovače
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 15:37

16 tonnás, ballonkerekes, széles hidas, , automata oldalnyitás, magasító, felújított állapotban, piros rendszám, jó gumik, jó állapotban eladó Privesné vozíky Ostatn
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 15:30

4 soros. levegős, tömörítő kerekekkel, jó állapotban eladó Sejba a starostlivosť o plodinu Sejačka pre presný výsev
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 14:56

vontatott, 2005-ös évj., jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Valec/Balič
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 14:20

2004-es évj., 6 m széles, rugós kapákkal, simítóval, dupla hengersorral, jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Ostatné zariadenia na obrábanie pôdy
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 12:36

Varios fogásszélesség állítás, hidraulikával, magasszárú, erős vázas, jó kopóalkatrészekkel, átfordulós tarlóskerékkel, jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie p
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 12:32

Predám 4 tonový, dvojitý horizontálny rozmetací valec, spodný kardanový pohon Doplnenie živin a polievanie Nakladač organických hnojív
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 11:14

összecsukható, vontatott, 5 m széles , rugós elmunkálóval, jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Kultivátor
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 10:21

6 soros, hátsó zúzóval, jó állapotban eladó Poľné zberové stroje Kombajn adaptér
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 09:10

2008-as évj., 3500 kg össztömegű, 7.5 m, külföldi papírokkal, új fékekkel, ponyvával, jó állapotban eladó Privesné vozíky Ostatné privesné vozíky
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 09:03

vontatott, 3700 kg súlyú, erős kivitel, 5 m széles, hátul rögtörős elmunkálóval, jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Kultivátor
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 08:50
Inzerát
0,80 €
15-50 cm, Preis / Stk., Tel. melden. Zmluvné práce Zbieranie / lámanie kameňov
9900 Körmend
07-08-2022 15:54

Felszereltség: - 18.000 kg megengedett ösztömeg - 4.360 kg sajáttömeg - 30, 6 m2 rakfelület - 12.000 mm-es rakfelület hosszúsága + bővítés - 2.550 mm-es plató sz
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
02-08-2022 09:11

Felszereltség: - Munkaszélesség: 3, 1 m - TLT 540 fordulat/perc - Univerzális kalapácsok - Kat. II hárompontos függesztés - Szabadonfutós hajtásház - Kardánteng
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
02-08-2022 08:56

Műszaki adatok: - 4105CTD CRDi, STAGE V, 90 LE-s, 4 hengeres, 4.087 cm3, turbófeltöltővel, intercoolerrel szerelt motor - Common Rail és AdBlue (DOC + DPF + SCR ut
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
14-07-2022 11:36

Műszaki adatok: - Exclusive 332 kivitel - 2.850 mm szállítási szélesség - 3200 kg maximális hasznos terhelhetőség - elektromosan vezérelt dupla tolózáras elosztó
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
12-07-2022 11:22

Cena na požiadanie
Centrálne mazanie: Ručné osové mazanie , Komora bal: premenná balová komora , vyhadzovacie ústrojenstvo na bal , Sietové viazanie, Valcovité tlačidlo Eladó Massey Fergus
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
26-04-2022 11:37

Cena na požiadanie
Műszaki adatok: - 305 prizmacsúcs négyzetméterenként - Helyzetjelző figyelmeztető táblával - Futómű 19, 0/45-17 10 PR szerelt kerekekkel - Vonórúd kétpontos függe
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
22-03-2022 08:13

Cena na požiadanie
Vývodový hriadeľ hnacieho hriadeľa: 540/540E/1000, Najvyššia rýchlosť km/h: 40, Kompresor: Turbodúchadlo s medzichladičom, Stanovište rušňovodiča: Vodičská kabína, Zapáj
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
21-02-2022 11:42

Műszaki adatok: - szélesség: 4 m - szállítási szélesség: 2, 5 m - csipkézett simító elől - 400 mm átmérőjű pálcás henger - 16 db 270 mm-es lúdtalpkapák 2 sorban
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
14-01-2022 08:59

önfelszedős, szórófejes, oldal kiosztószalagos, jó állapotban eladó Stroje na chov hospodárskych zvierat Zariadenia na chov a čistenie hospodárskych zvierat
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
11-11-2021 16:04

rugókapás, hidraulikus csukású, dupla rögtörővel, jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Kombinované stroje pre prípravu semeniska
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
11-11-2021 15:52

kardánhajtású eladó Stroje na zber objemových krmív Nariadkovač
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
08-11-2021 16:17

Na predaj použitý sejací stroj vo výbornom stave: - Rok výroby: 2012 - Riadiaca jednotka Solitronic - Hydraulický pohon ventilátora - Veko nádrže je možné otvori
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
11-10-2021 10:30
Inzerát
8,28 €
Akazienhonig und Rapshonig in Ungarn aus Nyírség, von Imker, Ernte 2024, Topqualität, mit Prüfergebnissen, 1 kg und 0, 5 kg, 0, 25 kg Glas oder in gewünschter Verpacku
4352 Mérk
05-08-2021 11:13

Eladó Massey Ferguson DM 306-P típusú tárcsás kasza: - tárcsás fűkasza - „nyírótárcsás” vágószerkezetbiztosítás - gyorscserélős kaszapengék - cserélhető ellenkés
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
21-06-2021 14:00

Cena na požiadanie
ELADÓ Gaspardo MTE 300 MTR 6R BB S pneumatikus szemenkénti vetőgép: - 6 soros kivitel - szállítási szélesség: 3 m - MTR erősített kocsik - sortávolság: 75 cm -
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
11-03-2021 10:01

hydraulické sklápanie Gaspardo HS 6 R5 MP 6 soros sorközművelő kultivátor ELADÓ! Jellemzők: 6 soros kivitel 75 cm-es sortávolság 2, 5 m-es szállítási szélesség
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
17-02-2021 12:28

Cena na požiadanie
Maschio Pinocchio 250/5 lazító ELADÓ! Felszereltség: - 5 késes kivitel - 250 cm-es munkaszélesség - két gerendelyes kivitel, 1.200 kg - Egyenes kések, fordíth
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
08-02-2021 13:28

6 mkeret, 2-es szakaszolóval , jó állapotban eladó Ochrana rastlín Poľné postrekovače
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
04-01-2021 14:45

4-5-6- m széles változatban eladók. Ár. 999000 Ft-tól Poľné zberové stroje Kombajn adaptér
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
04-01-2021 14:09

traktorra szerelhető adapter, jelenleg JCB traktoron van, alumínium 24 m keret, kór tartály, vezérlő monitor, jó állapotban eladó Ochrana rastlín Poľné postrekovače
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
04-01-2021 10:48

1990-es évj., 75-ös csővel, 18 köbméter/h teljesítménnyel, jó állapotban eladó Doplnenie živin a polievanie Ostatné stroje na náhradu živiny a polievacie stroje
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
16-11-2020 16:54

pogácsamintás, 80%-os állapotú, 1400x25-ös méretű, eladó Koleso /Pneumatika/Disk Ostatné kolesá/pneumatiky/ráfiky
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
16-11-2020 16:42

6 soros, levegős, jó állapotban eladó Sejba a starostlivosť o plodinu Sejačka pre presný výsev
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
16-11-2020 14:23

diesel agregátor, 50kW 4-valec, motor Praha, pár motohodín, rok 1983, predám v dobrom stave Blší trh Ostatné
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
12-11-2020 14:34
Inzerát
Ich biete meinen Rudolf (2024) getrockneten und geputzten (Öl) Kürbiskern in Ungarn (Berettyóújfalu) zum Verkauf an. Ich warte auf Ihr Angebot. Bitte melden. Farmárs
4100 Berettyóújfalu
19-11-2020 08:35

3 tagos, simahenger, függesztett, jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Valec/Balič
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
11-11-2020 16:42

kapcsokkal, peremmel, 60%-os gumival eladó Koleso /Pneumatika/Disk Traktorové koleso
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
11-11-2020 15:47

kukoricaekézéshez, 6 soros, magasszárú, elöl rugókapás. jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Kultivátor
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
11-11-2020 15:42

710/70R38 705-os állapotban eladó Koleso /Pneumatika/Disk Traktorové koleso
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
10-11-2020 16:57

650/75 R32 méretű, jó állapotban eladó Koleso /Pneumatika/Disk Traktorové koleso
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
09-11-2020 15:37

fogasos, simítós, dupla rögtörővel, hidraulikus csukással, jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Kombinované stroje pre prípravu semeniska
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
09-11-2020 14:51

szemenkénti aprómagvető, 6 soros, szalagos, jó állapotban eladó Sejba a starostlivosť o plodinu Sejačka pre presný výsev
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
09-11-2020 13:23

9 kapás, +rögtörővel, jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Ostatné zariadenia na obrábanie pôdy
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
05-11-2020 14:05

Celková hmotnosť 18 ton, dvojnápravový tandem, balónové koleso, dvojstranný sklápač, s automatickými bočnicami, červená ŠPZ, technická 5 rokov, predaj zrekonštruovan
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
29-10-2020 12:58

duplasoros, vontatott, eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Valec/Balič
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
20-10-2020 17:21
Výsledok 577 - 624 od 775 (Stránka 13 od 17)