
16 tonnás, kamionkerekes, piros rendszámos, friss műszakis, teljesen felújított, gabona magasítókkal, pótkerékkel, automata oldalfelcsukás a baloldalon, jó állapotba
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
04-04-2023 13:31

16 tonnás, kamionkerekes, piros rendszámos, friss műszakis, teljesen felújított, gabona magasítókkal, pótkerékkel, automata oldalfelcsukás a baloldalon, jó állapotba
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
04-04-2023 13:31

többféles típushoz, John Deere, New Holland, Valtra..stb. eladó. tel:[Telefonnummer entfernt] Ostatné traktorové komponenty Frontálne váhy
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
04-04-2023 12:22

TR500 típusú, 2020-as évj., horganyzott, 180x120x100-as méretű, lehúzható ponyvás, hátsó rész erős vázszerkezettel eladó Blší trh Ostatné
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
03-04-2023 13:37

duplasoros, vontatott eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Valec/Balič
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
08-03-2023 14:46

nagy teljesítményű, 7.5 kW-os, 380-as villanymotorral, jó állapotban eladó Stroje krmoviny Kúskovač/Miešač/Drvič
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
08-03-2023 14:28

Cena na požiadanie
lišty na ochranu rastlín, disky na ochranu rastlín SASFORM SUK-12F Kultivator /Reihenhackgerät Ihre Bedürfnisse perfekt abdecken zu können, herstellen wir seit 201
Sasform Agrotechnika Kft.
6000 Kecskemét
Prémiový Plus predajca

6 soros, levegős, függesztett, jó állapotban eladó Sejba a starostlivosť o plodinu Sejačka pre presný výsev
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
09-02-2023 17:19

egyhengeres, kardánhajtású, 3.5 tonnás, pótkocsinak is használható eladó Doplnenie živin a polievanie Kompost trúsič na organické hnojivo
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
09-02-2023 16:21

fa és erősebb ág darálására, kb 20-esre jó, a gép összsúlya 1300 kg, erős kivitel eladó Lesnícke a drevárske stroje Rezacie-, Sekačky
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
09-02-2023 15:45

TR 500 típusú, 2020-as évj., horganyzott, 180x120x100-as méretű, lehúzható ponyvás, hátsó rész erős vázszerkezettel, eladó Blší trh Ostatné
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
09-02-2023 15:32

Műszaki adatok: - ø 450 Packer henger - munkaszélesség: 3 m - szállítási szélesség: 3, 12 m - hajtóműház 540/1000 ford./min - LE igény: 100-200 - 12 x 2 db forg
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
08-02-2023 08:17

Cena na požiadanie
Mezőgazdasági gép, traktor alkatrész Kc-Békés Kft A KC-BÉkÉs KFT.5600.Békéscsaba, Felsőnyomás tanya 428.sz.alatt. Megrendelhető mindenféle mezőgazdasági gép és tra
KC-Békés Kft.
5600 Békéscsaba
08-02-2023 05:22

21 soros, függesztett, automata nyomjelzővel, nagy magtartállyal, fém csövekkel, jó állapotban eladó Sejba a starostlivosť o plodinu Sejačka na obilie
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
02-02-2023 16:14

függesztett, 25 soros, aprómagvetésre is alkalmas, jó állapotban eladó Sejba a starostlivosť o plodinu Sejačka pre presný výsev
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
02-02-2023 16:10

Hidraulikusan csukható, vontatott , jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Valec/Balič
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
01-02-2023 14:16

egytárcsás, függesztett, jó állapotban eladó Doplnenie živin a polievanie Rozmetadlo priemyselných hnojív
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
01-02-2023 13:52

19 soros, fém csöves, függesztett, automata nyomjelzős eladó Sejba a starostlivosť o plodinu Sejačka na obilie
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
01-02-2023 13:45

diszkes, szársértős, függesztett, hidraulikus csukású, jó állapotban eladó Stroje na zber objemových krmív Kosa
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
30-01-2023 15:43

Hidraulikus csipkedővel, 28-as évj., erős villákkal, jó hidraulikával, jó állapotban eladó. Presun materiálu Ostatné zariadenie na presun materiálu
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
30-01-2023 15:38

traktor hajtású, nagy teljesítményű, vontatott, 25 cm-es fa aprítására is alkalmas, jó állapotban eladó. Lesnícke a drevárske stroje Rezacie-, Sekačky
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
30-01-2023 15:33

4 tégelyes, kiemelhető, fa és gázolaj fűtésű, felújított állapotban eladó. Blší trh Ostatné
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
10-01-2023 14:12

Műszaki adatok: - 8 soros kivitel - 75 cm-es sortávolság - 2, 5 m-es szállítási szélesség - hidraulikus felcsukás - ø400 mm-es fém támasztó kerekek - 680 cm-es
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
08-12-2022 13:32

Műszaki adatok: - 6 soros kivitel - 75 cm-es sortávolság - sorközben 5 db csatalkozó sorban 3 db rugóskapa - 2, 5 m-es szállítási szélesség - hidraulikus felcsuk
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
08-12-2022 13:30

Műszaki adatok: - 8 soros kivitel - 75 cm-es sortávolság - 2, 5 m-es szállítási szélesség - hidraulikus felcsukás - 950 literes INOX műtrágya tartály - központi
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
08-12-2022 13:27

3 hengeres, homlokrakodóval, oldalkaszával, papírokkal, jó állapotban eladó Traktory Špeciálne- a malé traktory
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
22-11-2022 16:24

18 tonnás, 2 oldalra billenős, automata oldalcsukás, piros rendszám, 5 év műszaki, felújított állapotban eladó Privesné vozíky Tandem
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
22-11-2022 15:08

nagykockabálázó, felújított kötőfejekkel, jó állapotban eladó Stroje na zber objemových krmív Lisy na veľké hranolové balíky
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
22-11-2022 15:00

3 tengelyes, 2 oldalra billenős, alu oldalakkal, +magasítókkal, 24 tonna össztömeg, piros rendszám, műszaki, jó állapotban eladó Privesné vozíky Ostatné privesné vozí
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
22-11-2022 14:57

10 tonnás, széles kerekekkel, automata oldalfelcsukással, piros rendszám, műszakival, felújított állapotban eladó Privesné vozíky Jednohriadeľový prívesný voz
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
22-11-2022 14:44

5 m hosszú, rugós oldalfelcsukású, műanyag sárvédős, piros rendszám, 5 év műszaki, teljesen felújított állapotban eladó. Privesné vozíky Jednohriadeľový prívesný voz
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
22-11-2022 14:16

24 tonnás, 3 oldalra billenős, alul és felül nyílós oldalakkal, piros rendszám, 5 év műszaki, erős alváz, nagyon jó állapotban eladó Privesné vozíky Jednohriadeľový
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
22-11-2022 14:01

függesztett, 2.5 m széles, függőleges tengelyű, duplakéses, erős kivitel, jó állapotban eladó Stroje na zber objemových krmív Miagač
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
22-11-2022 13:17

oldalra felcsukható, hidraulikusan függőlegesbe is, kardánhajtású, jó állapotban eladó Stroje na zber objemových krmív Miagač
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
22-11-2022 13:11

Cena na požiadanie
VELOCE 3 méteres rövid tárcsa - Kc-Békés Kft Kedves Érdeklődők! A Kc-Békés Kft. 5600 Békéscsaba, Felső nyomás tanya 428. szám alatt található. Megrendelhető minden
KC-Békés Kft.
5600 Békéscsaba
25-10-2022 05:22

Cena na požiadanie
Krone rendsodró - Kc-Békés Kft Krone rendsodrók többféle méretben megrendelhetők. Keressen minket elérhetőségeinken, hogy egy AKCIÓS árajánlatot adhassunk Önnek!
KC-Békés Kft.
5600 Békéscsaba
25-10-2022 05:21

Cena na požiadanie
Szálastakarmány-gépek a KC-BÉKÉS Kft.-nél A KC-BÉKÉS KFT. új és használt mezőgazdasági gépek, alkatrészek és traktorok értékesítése országos szállítással, rövid hat
KC-Békés Kft.
5600 Békéscsaba
25-10-2022 05:21

Cena na požiadanie
Locust, Novotny rakodógép és alkatrész KC-Békés Kft.-nél. A KC-BÉKÉS KFT. Békéscsaba, Felsőnyomás tanya 428 Termékpalettáján megtalálható: - Önjáró rakodógép alka
KC-Békés Kft.
5600 Békéscsaba
25-10-2022 05:21

Műszaki adatok: - összsúly: 3100 kg - önsúly: 800 kg - teljes hosszúság: 4247 mm - teljes szélesség: 1892 mm - rakfelület szélesség: 1800 mm - rakfelület hossz
Hanki-Ker Kft.
6900 Makó
23-09-2022 15:59

12 tonna raksúly, széles hideas, kamionkerekes, automata oldalcsukással, gabonára magasítva, felújított állapotban, piros rendszám, eladó Privesné vozíky Ostatné pri
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
02-09-2022 10:33

Predám zavlažovacie čerpadlo s dieselovým motorom Steyr a čerpadlom Bauer Doplnenie živin a polievanie Zavlažovacie zariadenie
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
01-09-2022 13:58

tandemtengelyes, légfékes, önfelszívós szivattyúval, külföldi papírokkal vizsgáztatható eladó Doplnenie živin a polievanie Cisternové vozidlo hnojovice
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
01-09-2022 13:55

1998-as évj., 3.8 m széles, rugókapás, hidraulikus csukású, dupla rögtörővel, jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Ostatné zariadenia na obrábanie pôdy
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
01-09-2022 13:25

csillagos rögtörővel, rugós kapákkal, kistraktor után való gruber kultivátor eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Kultivátor
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
01-09-2022 10:38

6 m széles, 2008-as évj., rögtörőhengerrel, hidraulikus csukással eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Ostatné zariadenia na obrábanie pôdy
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
01-09-2022 10:13

kardánhajtású eladó Stroje na zber objemových krmív Nariadkovač
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
01-09-2022 10:06

2 dobos, függesztett, keveset használt, eredeti ponyvával, jó állapotban eladó. Stroje na zber objemových krmív Kosa
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
01-09-2022 09:50

tandemtengelyes, üvegszálas, erős falú tartállyal, vákumszivattyúval, jó állapotban eladó Doplnenie živin a polievanie Cisternové vozidlo hnojovice
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
01-09-2022 09:41

fejenként tagosítható, vontatott, 90%-os kormánylemezekkel, jó állapotban eladó Zariadenia na obrábanie pôdy Pluh
Egyedi Gépker Kft.
9314 Egyed
23-08-2022 15:56
Výsledok 529 - 576 od 774 (Stránka 12 od 17)