Landwirt.com

Nakup Steyr 6220 Absolut CVT - novo ali rabljeno

Steyr 6220 ABSOLUT CVT
predstavitveni stroj
Steyr 6220 ABSOLUT CVT
193.500 €Cena vključuje DDV (stopnja 20%)161.250 € neto
  • 245 KM/180 kW
  • L. pr. 2024
  • 275 h

pogon: štirikolesni pogon, brezstopenjski menjalnik, platforma: kabina, število vrtljajev kardanske gredi: 540/540E/1000/1000E, največja hitrost v km/h: 50, Polnjenje: Tu

WOHLLAIB Karl GesmbH

AT

6934 Sulzberg

WOHLLAIB Karl GesmbH
Traktor / Steyr

Premium Plus prodajalec

Steyr 6220 ABSOLUT CVT
predstavitveni stroj
Steyr 6220 ABSOLUT CVT

Cena na zahtevo

  • 220 KM/162 kW
  • L. pr. 2025
  • 500 h

BULLA Landtechnik GmbH

AT

4595 Waldneukirchen

BULLA Landtechnik GmbH
Traktor / Steyr

Premium Plus prodajalec

Steyr 6220 Absolut CVT – Technische Daten

Marke
Steyr
Leistung
260 PS / 191 kW
Zylinder
6
Produktionszeitraum
2020 – 2023

Ausstattung

  • 540/540E/1000/1000E
  • Allrad
  • 50 km/h
  • Kabine
  • Klimaanlage
  • Stufenloses Getriebe
  • Turbolader mit Ladeluftkühlung

Steyr Absolut CVT – Alle Modelle im Vergleich

ModellPSkWZylinderBaujahr
Steyr 6185 Absolut CVT22516562020 – 2023
Steyr 6200 Absolut CVT24518062020 – 2023
Steyr 6220 Absolut CVT26019162020 – 2023
Steyr 6240 Absolut CVT27019962020 – 2023
Steyr 6280 Absolut CVT30222262022 – 2023