Landwirt.com

Tržnica strojev

Claas Axos 3.95 Trend
Nova naprava
Claas Axos 3.95 Trend
339.953 złCena vključuje DDV (stopnja 20%)283.294,17 zł neto
  • 92 KM/68 kW
  • L. pr. 2026
  • 4 h

pogon: štirikolesni pogon, Prestave pod obremenitvijo, platforma: kabina, število vrtljajev kardanske gredi: 540/540E, največja hitrost v km/h: 40, Polnjenje: Turbopolnil

Kupfner Landtechnik

AT

5233 Pischelsdorf am Engelbach

Kupfner Landtechnik
Traktor / Claas

Premium Plus prodajalec

Drugi zadetki, ki bi vas lahko zanimali:

Claas Axos 3.95 Trend – Technische Daten

Marke
Claas
Leistung
92 PS / 68 kW
Zylinder
4
Produktionszeitraum
2025 – heute

Ausstattung

  • 540/540E
  • náhon na čtyři kola
  • EHR
  • 40
  • kabina
  • převodovka power shift

Claas Axos 3 – Alle Modelle im Vergleich

ModellPSkWZylinderBaujahr
Claas Axos 3.95
Claas Axos 3.105
Claas Axos 3.110
Claas Axos 3.120
Claas Axos 3.95 Trend926842025 – heute
Claas Axos 3.95 Comfort926842025 – heute
Claas Axos 3.105 Trend1037642025 – heute
Claas Axos 3.105 Comfort1037642025 – heute
Claas Axos 3.110 Trend1128242025 – heute
Claas Axos 3.110 Comfort1128242025 – heute
Claas Axos 3.120 Trend1208842025 – heute
Claas Axos 3.120 Comfort1208842025 – heute