Landwirt.com

Maszyny budowlane - używane maszyny rolnicze na sprzedaż w Polska

JCB  560-80 AGRIXTRA - 2021 BJ
Maszyna używana
JCB 560-80 AGRIXTRA - 2021 BJ
70.725 €wliczony VAT 23%57.500 € netto
  • 152 KM/112 kW
  • R. prod. 2021

JCB 560-80 AGRIXTRA Teleskoplader Baujahr 2021 152 PS Hubkraft: 6 Tonnen Hubhöhe: 8 Meter Hydrostatischer Antrieb Hydrohydraulische Ausgänge Dre

P.P.H.U. ARTUR HUCALUK

PL

57-350 Kudowa-Zdrój

Maszyny budowlane / JCB

  9 dni online

JCB 541-70 AGRI SUPER - 2010
Maszyna używana
JCB 541-70 AGRI SUPER - 2010
35.055 €wliczony VAT 23%28.500 € netto
  • R. prod. 2010
  • 7370 h

JCB 541-70 AGRI SUPER Teleskoplader, Baujahr 2010, 7370 Betriebsstunden, Tragfähigkeit: 4, 1 Tonnen, Hubhöhe: 7 Meter, Hydrostatischer Antrieb, Drei Lenkwinkel,

P.P.H.U. ARTUR HUCALUK

PL

57-350 Kudowa-Zdrój

Maszyny budowlane / JCB

  21 dni online

Claas SCORPION 732
Maszyna używana
Claas SCORPION 732
62.482,77 €wliczony VAT 23%50.799 € netto
  • 135 KM/99 kW
  • R. prod. 2019

Axle number: 2 Car audio Engine model: DEUTZa Gross weight: 10785 Net weight: 7585 --- Stan: Używany - bardzo dobry stan Sprzedam ładowarkę CLAAS SCORPION 732 VARI

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Maszyny budowlane / Claas

  24 dni online

Merlo TF 42.7 CS
Maszyna używana
Merlo TF 42.7 CS
54.528,36 €wliczony VAT 23%44.332 € netto
  • 141 KM/104 kW
  • R. prod. 2019

Klimatyzacja Axle number: 2 Car audio Conditioner Gross weight: 12200 Net weight: 8000 --- Stan: Używany - bardzo dobry stan Sprzęt różnego typu: Widły paletowe Do

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Maszyny budowlane / Merlo

  24 dni online

Manitou MLT 840-115PS
Maszyna używana
Manitou MLT 840-115PS
48.887,58 €wliczony VAT 23%39.746 € netto
  • R. prod. 2013
  • 5764 h

Klimatyzacja Car audio Conditioner Engine model: 4 cylindry --- Stan: Używany - bardzo dobry stan Dostępność: Dostępny Sprzedam ładowarkę teleskopową najlepszej ma

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Caterpillar 907H
Maszyna używana
Caterpillar 907H
30.344,10 €wliczony VAT 23%24.670 € netto
  • 73 KM/54 kW
  • R. prod. 2008

Car audio Engine model: 72 KM --- Stan: Używany - bardzo dobry stan Dostępność: Dostępny Sprzedam ładowarkę przegubową CAT 907H W zestawie oryginalna łyżka i widły

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Dieci AGRI PLUS 40.7
Maszyna używana
Dieci AGRI PLUS 40.7
40.208,70 €wliczony VAT 23%32.690 € netto
  • R. prod. 2013
  • 5284 h

Axle number: 2 Car audio Gears number: 4 --- Stan: Używany - bardzo dobry stan Sprzedam ładowarkę teleskopową DIECI 40.7 Agri z 2013 roku 126 km silnik Świeżo spro

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Maszyny budowlane / Dieci

  24 dni online

Manitou 737-130 PS+
Maszyna używana
Manitou 737-130 PS+
48.887,58 €wliczony VAT 23%39.746 € netto
  • R. prod. 2017

Klimatyzacja Axle number: 2 Car audio Conditioner Engine make: Deutz Engine model: Deutz 130kM Gearbox type: PowerShift Gross weight: 11345 Net weight: 7645 --- St

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Caterpillar 908H
Maszyna używana
Caterpillar 908H
30.228,48 €wliczony VAT 23%24.576 € netto
  • 86 KM/63 kW
  • R. prod. 2011
  • 7140 h

Axle number: 2 Car audio Engine model: 85 KM --- Stan: Używany - bardzo dobry stan Dostępność: Dostępny Sprzedam ładowarkę przegubową CAT 908H Masa maszyny 6400 kg

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Claas SCORPION 635 Varipower
Maszyna używana
Claas SCORPION 635 Varipower
51.779,31 €wliczony VAT 23%42.097 € netto
  • 136 KM/100 kW
  • R. prod. 2018
  • 4800 h

Axle number: 2 Car audio Color: green Conditioner Engine make: Deutz Engine model: DEUTZ-a --- Stan: Używany - bardzo dobry stan Sprzedam ładowarkę CLAAS SCORPION

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Maszyny budowlane / Claas

  1 miesiąc online

JCB 550-80 AGRI PLUS - 2012
Maszyna używana
JCB 550-80 AGRI PLUS - 2012
36.285 €wliczony VAT 23%29.500 € netto
  • 147 KM/108 kW
  • R. prod. 2012

JCB 550-80 AGRI PLUS Teleskoplader, Baujahr 2012, 147 PS, 5 Tonnen Hubkraft, 8 Meter Hubhöhe, Hydrostatischer Antrieb, Drei Lenkwinkel, Wir bieten Transportdi

P.P.H.U. ARTUR HUCALUK

PL

57-350 Kudowa-Zdrój

Maszyny budowlane / JCB

  1 miesiąc online

JCB 527-55 - 2007 ROK
Maszyna używana
JCB 527-55 - 2007 ROK
19.065 €wliczony VAT 23%15.500 € netto
  • 84 KM/62 kW
  • R. prod. 2007

JCB 527-55 Teleskoplader, Baujahr 2007, Hubkraft: 2, 7 Tonnen, Hubhöhe: 5, 5 Meter, Hydrostatischer Antrieb, Dreiradlenkung, Kabine mit Heizung und Klimaanlage. Inzahl

P.P.H.U. ARTUR HUCALUK

PL

57-350 Kudowa-Zdrój

Maszyny budowlane / JCB

  1 miesiąc online

Bobcat TL358 +
Maszyna używana
Bobcat TL358 +
43.101,66 €wliczony VAT 23%35.042 € netto
  • R. prod. 2015

Conditioner Engine model: Deutz --- Stan: Używany - bardzo dobry stan Sprzedam ładowarkę teleskopową Bobcat TL 358+ Maszyna świeżo sprowadzona. Wystawiam fv Cena b

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Maszyny budowlane / Bobcat

  2 miesiące online

JCB 542-70 AGRI SUPER
Maszyna używana
JCB 542-70 AGRI SUPER
63.351,15 €wliczony VAT 23%51.505 € netto
  • R. prod. 2020

Conditioner Engine model: 147kM --- Stan: Używany - bardzo dobry stan Sprzęt różnego typu: Widły paletowe Hak holowniczy tylny Sprzedam ładowarkę teleskopową JCB 5

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Maszyny budowlane / JCB

  2 miesiące online

JCB 541-70 AGRI SUPER
Maszyna używana
JCB 541-70 AGRI SUPER
49.147,11 €wliczony VAT 23%39.957 € netto
  • R. prod. 2014

Car audio Conditioner --- Stan: Używany - bardzo dobry stan Sprzęt różnego typu: Hak holowniczy tylny Dostępność: Dostępny Sprzedam ładowarkę teleskopową JCB 541-7

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Maszyny budowlane / JCB

  Jeszcze 7 dni online

JCB 527-58 AGRI PLUS
Maszyna używana
JCB 527-58 AGRI PLUS
54.672,27 €wliczony VAT 23%44.449 € netto
  • R. prod. 2019
  • 7127 h

Car audio Conditioner --- Stan: Używany - bardzo dobry stan Dostępność: Dostępny Sprzedam ładowarkę teleskopową JCB 527-58 AGRI PLUS Ładowarka bardzo kompaktowa -

ZUPH PESTROL Jerzy Pestka

PL

89-511 Cekcyn

Maszyny budowlane / JCB

  Jeszcze 7 dni online

Manitou MLT 845-120 - 2013
Maszyna używana
Manitou MLT 845-120 - 2013
38.745 €wliczony VAT 23%31.500 € netto
  • 175 KM/129 kW
  • R. prod. 2013

MANITOU MLT 845-120 Baujahr 2013 Mercedes-Motor 175 PS Hubkraft: 4, 5 Tonnen Hubhöhe: 8 Meter Hydrostatischer Antrieb Schaufel Geschwindigkeit: 40 km/h Drei

P.P.H.U. ARTUR HUCALUK

PL

57-350 Kudowa-Zdrój

Maszyny budowlane / Manitou

  02-09-2025 09:34

Sonstige HB-2 Asphaltbox 1,8m3
Nowa maszyna
Sonstige HB-2 Asphaltbox 1,8m3
16.603,77 €wliczony VAT 23%13.499 € netto
  • R. prod. 2025

Asphaltbox 1, 8m3 (2, 4-3, 0t von Asphalt) für 13499 € netto Es ist dafür ausgelegt, die Funktionseigenschaften und die Temperatur von frischem Asphalt bei der Liefe

Top-Agro Sp. z.o.o.

PL

59-900 Zgorzelec

Top-Agro Sp. z.o.o.
Maszyny budowlane / Sonstige

Dealer Premium Plus

Sonstige Asphaltbox 2,0m3
Nowa maszyna
Sonstige Asphaltbox 2,0m3
11.931 €wliczony VAT 23%9.700 € netto
  • R. prod. 2025

Asphaltbox 2, 0m3 für 9700 € netto Technische Daten: Tragfähigkeit ca. 3-4 Tonnen - Außenmaße 2, 2mx1, 2mx1, 2m - Innenblech Boden 2mm, Seiten 2mm - 2mm Beschich

Top-Agro Sp. z.o.o.

PL

59-900 Zgorzelec

Top-Agro Sp. z.o.o.
Maszyny budowlane / Sonstige

Dealer Premium Plus

Sonstige Siebschaufel
Maszyna używana
Sonstige Siebschaufel
3.321 €wliczony VAT 23%2.700 € netto

Siebbaggerlöffel mit Atlas SMPT Aufnahme Breite - 1, 2 m Höhe - 1, 1 m Tiefe - 1, 2 m Gewicht ca. 700 kg Verfügbar in einer Version für andere Maschinen. Wart

RADSTAL Radosław Orzyłowski

PL

08-110 Siedlce

Maszyny budowlane / Sonstige

  16-11-2024 13:17

Wynik 1 - 48 od 77 (Strona 1 od 2)