Landwirt.com

Vakutec TMSH 5m

Nowe maszyny
2761, Austria
4.350 €
wliczony VAT 20% / 3.625 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Rok produkcji

2026

Numer wewnętrzny

7035438

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)
Właściwości
Skrzydło miksera: 3 skrzydłaUrządzenie obrotowe: Hydrauliczny
Opis

Güllemixer

Verkaufe neuen Traktormixer VAKUTEC TMSH 5m €4350,- inkl. Mwst

Verkaufe Güllefass VA5200 €18850,- inkl. Mwst
600/50R22,5 Bereifung, Weitwinkelgelenkwelle, 5m Saugleitung 6", Universalverteiler mit Breitverteilerdüse, 2000kg Eigengewicht, Baujahr 2025

Sämtliche andere Güllefässer, Mixer usw. gerne auf Anfrage!

Verkaufe neuen Traktormixer VAKUTEC TMSH 5m €4350,- inkl. Mwst Verkaufe Güllefass VA5200 €18850,- inkl. Mwst 600/50R22,5 Bereifung, Weitwinkelgelenkwelle, 5m Saugleitung 6", Universalverteiler mit Breitverteilerdüse, 2000kg Eigengewicht, Baujahr 2025 Sämtliche andere Güllefässer, Mixer usw. gerne auf Anfrage!

Twój kontakt

Heher
Pan
Marcel Heher
+43 676 *******

Zadzwoń do doradcy

Kfz- & Landtechnik Heher GmbH
Kfz- & Landtechnik Heher GmbH
Reichental 232
2761 - Reichental
Górna Austria Austria
Premium
+43 680 *******
Poproś o oddzwonienie
Od w tym roku Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
2761 Reichental Górna Austria
352.86 km odległości

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Kfz- & Landtechnik Heher GmbH

Czy masz Sprzęt do nawożenia i nawadniania / Miksery do gnojowicy na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo