Landwirt.com

Stihl RMA 448 PV

Nowe maszyny
4595, Austria
640 €
wliczony VAT 20% / 533,33 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Numer wewnętrzny

7055292

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)

Kosz na trawę (litry)

55

Szerokość cięcia (cm)

46
Opis

BULLA Landtechnik

STIHL Rasenmäher RMA 448:PC
+ Akku : AP-System
+ Schnittbreite : 46 cm
+ Schnitthöhe : 25 - 75 mm
+ Grasfangkorb : 55 l
+ Vario Antrieb
+ höhenverstellbarer Holm
+ klappbarer Holm für platzsparendes lagern

STIHL Rasenmäher RMA 448:PC + Akku : AP-System + Schnittbreite : 46 cm + Schnitthöhe : 25 - 75 mm + Grasfangkorb : 55 l + Vario Antrieb + höhenverstellbarer Holm + klappbarer Holm für platzsparendes lagern

Twój kontakt

Kronegger
Pan
Thomas Kronegger
+43 676 *********

Zadzwoń do doradcy

BULLA Landtechnik GmbH Ersatzteile
BULLA Landtechnik GmbH Ersatzteile
Waldsiedlung 6
4595 - Waldneukirchen
Dolna Austria Austria
Premium
+43 7258 *****
Poproś o oddzwonienie
Od 7 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
4595 Waldneukirchen Dolna Austria
406.89 km odległości

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od BULLA Landtechnik GmbH Ersatzteile

Czy masz Sprzęt ogrodniczy / Kosiarki do trawy na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Stihl RMA 448 PV

640 €