maszyna demonstracyjna
Horsch Terrano 3 FX
15.240 €wliczony VAT 20%12.700 € netto
- R. prod. 2026
- 4 h
- 300 cm
Markus Bierbauer GmbH
7501 Burgenland
Dealer Premium Gold
Numer wewnętrzny | 3736631 |
|---|---|
Stan | Szczególnie dobry (Ocena 1) |
Doppelmessermähwerk mit Haspel
STANDORT: Rotenturm
Doppelmessermähwerk mit Haspel STANDORT: Rotenturm
Doppelmessermähwerk mit Haspel STANDORT: Rotenturm

Czy masz Sprzęt do siewu / Inny sprzęt do siewu na sprzedaż?
Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.
Sonstige DHM BioCut 620
31.800 €