Landwirt.com

Horsch Avatar 4.16 SD

Maszyny pokazowe
7501, Austria
108.000 €
wliczony VAT 20% / 90.000 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Rok produkcji

2023

Godziny pracy

174

Szerokość

400

Numer wewnętrzny

6147599

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)

Liczba rzędów

24

Hektar (ha)

200
Opis

Direktsaatmaschine Horsch Avatar 4.14 SD,
Doppeltank,
Saatflussüberwachung,
Gebläse direkt,
Elektrische Schardruckverstellung,
Touch 800 Terminal,
Fahrgassenklappen,

Direktsaatmaschine Horsch Avatar 4.14 SD, Doppeltank, Saatflussüberwachung, Gebläse direkt, Elektrische Schardruckverstellung, Touch 800 Terminal, Fahrgassenklappen,

Twój kontakt

Höfler
Pan
Ewald Höfler
+43 676 *********

Zadzwoń do doradcy

Markus Bierbauer GmbH
Markus Bierbauer GmbH
1. Gewerbestraße 5
7501 - Siget in der Wart
Burgenland Austria
Premium Gold
Poproś o oddzwonienie
Od 2 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
7501 Siget in der Wart Burgenland
284.73 km odległości

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Markus Bierbauer GmbH

Czy masz Sprzęt do siewu / Siewniki do siewu bezpośredniego na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo