Landwirt.com

Fendt 512 Vario ProfiPlus

Maszyny używane
7501, Austria
127.200 €
wliczony VAT 20% / 106.000 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Seria

500 Vario

Model

512 Vario ProfiPlus

KM / kW

131 / 96

Rok produkcji

2013

Godziny pracy

4370

Numer wewnętrzny

7076368

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)

Opona przednia

VF 520/60R28 Mi

opony tylne

VF 650/60R38 Mi

głębokość bieżnika przednich opon (%)

99

głębokość bieżnika tylnych opon (%)

99

Jednostki sterujące DW (razem)

5

Liczba cylindrów

4
Opis

Profi Plus Version mit RTK,
Frontlader Cargo 4x80 ,
Isobus,
Hydraulikpumpe 158 Liter,
Klimaautomatik,

Profi Plus Version mit RTK, Frontlader Cargo 4x80 , Isobus, Hydraulikpumpe 158 Liter, Klimaautomatik,

Twój kontakt

Höfler
Pan
Ewald Höfler
+43 676 *********

Zadzwoń do doradcy

Markus Bierbauer GmbH
Markus Bierbauer GmbH
1. Gewerbestraße 5
7501 - Siget in der Wart
Burgenland Austria
Premium Gold
Poproś o oddzwonienie
Od 2 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
7501 Siget in der Wart Burgenland
284.73 km odległości

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Markus Bierbauer GmbH

Czy masz Ciągniki / Ciągniki rolnicze na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo