Landwirt.com

John Deere 6170R

Maszyny używane
7501, Austria
105.600 €
wliczony VAT 20% / 88.000 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Seria

Serie 6R

Model

6170R

KM / kW

170 / 125

Rok produkcji

2015

Godziny pracy

5810

Numer wewnętrzny

7047747

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)

Opona przednia

540/65R30

opony tylne

650/65R42

głębokość bieżnika przednich opon (%)

90

głębokość bieżnika tylnych opon (%)

40
Opis

Stoll Frontlader FZ 60.1
Euroaufnahme,
3. Steuerkreis,
Traktor ist in Top Zustand,

Stoll Frontlader FZ 60.1 Euroaufnahme, 3. Steuerkreis, Traktor ist in Top Zustand,

Twój kontakt

Höfler
Pan
Ewald Höfler
+43 676 *********

Zadzwoń do doradcy

Markus Bierbauer GmbH
Markus Bierbauer GmbH
1. Gewerbestraße 5
7501 - Siget in der Wart
Burgenland Austria
Premium Gold
Poproś o oddzwonienie
Od 2 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
7501 Siget in der Wart Burgenland
284.73 km odległości

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Markus Bierbauer GmbH

Czy masz Ciągniki / Ciągniki rolnicze na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo