Landwirt.com

Capello GS480

Maszyny używane
4625, Austria
25.800 €
wliczony VAT 20% / 21.500 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Rok produkcji

2018

Szerokość

480

Numer wewnętrzny

6081746

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)
Właściwości
Heder/ przystawka (typ): Heder/ przystawka do zboża
Opis

Top Zustand

klappbares Getreideschneidwerk 4,8m Arbeitsbreite
passend zu Deutz-Fahr
Top Zustand

klappbares Getreideschneidwerk 4,8m Arbeitsbreite passend zu Deutz-Fahr Top Zustand

Twój kontakt

Neundlinger
Pani
Helga Neundlinger
+43 664 *******

Zadzwoń do doradcy

Söllinger - Landtechnik GmbH
Söllinger - Landtechnik GmbH
Würting 7
4625 - Offenhausen
Dolna Austria Austria
Premium Gold
+43 7247 ****
Poproś o oddzwonienie
Od 24 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
4625 Offenhausen Dolna Austria
433.2 km odległości
Ocena sprzedawcy4.5

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Söllinger - Landtechnik GmbH

Czy masz Sprzęt do zbioru pole uprawne / Hedery do kombajnu na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo