Landwirt.com

Auto/moto usati in vendita in Ungheria

Passat B5 1.9 TDI

Annuncio

Passat B5 1.9 TDI

300 €Vecchio prezzo 600 €

  • 110 CV/81 kW

Passat B5, 1.9 TDI, Bj. 1998, AFN Motorcode, ideiglenesen kivonva. Preis: € 600, -. Auto/moto Berline

NK
Norbert Kővecses

HU 9162 Bezi

Auto/moto / Berline

  2 mesi online

Egyéb Isuzu Turquoise 26
Macchina usata
Egyéb Isuzu Turquoise 26
14.273,53 €inclusa IVA 27%11.239 € netto
  • 1 CV/1 kW
  • Anno prod. 2005

285000 km, 30 személyes, magyar forgalmi kivonva, futómű, fékek felújítva, új gumik, jó motor és váltó, TV, állófűtés, klíma, jó állapotban eladó Auto/moto Berline

Egyedi Gépker Kft.

HU

9314 Egyed

Auto/moto / Sonstige

  14-11-2023 08:12

Iveco Dally 35 kisteherautó
Macchina usata
Iveco Dally 35 kisteherautó
5.350,51 €inclusa IVA 27%4.213 € netto

2006-os évj., 230000 km, 2800-as motor, diesel, teljesen üzemképes, új fékek, új aksi, osztrák papíros, jó állapotban eladó. Auto/moto Altre auto e moto

Egyedi Gépker Kft.

HU

9314 Egyed

Auto/moto / Iveco

  14-11-2023 07:41