Landwirt.com

Krone Fortima V 1500 MC

Használt gépek
83104, Németország
26.775 €
19% ÁFA-val / 22.500 € 19% ÁFA nélkül
Műszaki adatok

Gyártási év

2012

Belső szám

7063521
Tulajdonságok
Bálakamra: változó bálakamra
Leírás

schöner gepflegter Zustand

Baujahr: 2012
9000 Ballen
2,25m Pick-Up
DLB
17 Messer Schneidwerk
Terminal
Netzbindung
Bereifung: 500/50-17
Rollenniederhalter

schöner gepflegter Zustand Baujahr: 2012 9000 Ballen 2,25m Pick-Up DLB 17 Messer Schneidwerk Terminal Netzbindung Bereifung: 500/50-17 Rollenniederhalter

Az Ön kapcsolattartója

Kink
Marinus Kink
+49 806 ******

Tanácsadó hívása

Eder Landtechnik GmbH
Eder Landtechnik GmbH
Moorweg 5
83104 - Tuntenhausen
Bajorország Németország
Premium
+49 8067 ******
Visszahívás kérése
Óta 19 év Kereskedők a Landwirt.com-on
Ellenőrzött elérhetőségek
regisztrált telefonszám
Minden díj
Loading the map will send data to Google.
83104 Tuntenhausen Bajorország
496.26 km távolságra
Kereskedő értékelése4.6

További szolgáltatások

További ajánlatok innen Eder Landtechnik GmbH

Van eladó Szálastakarmány betakarítók / Körbálázó?

A Landwirt.com-on több mint 545 000 regisztrált felhasználót érhet el.

Hirdessen ingyen

Krone Fortima V 1500 MC

26.775 €