Landwirt.com

Krampe TWK20 G

Használt gépek
48488, Németország
23.740,50 €
19% ÁFA-val / 19.950 € 19% ÁFA nélkül
Műszaki adatok

Gyártási év

2001

Belső szám

11834
Leírás

Krampe TWK20G
Baujahr 2001
1x Ersatzrad 
Aufsätze 
TÜV bis 5/2027
 

Krampe TWK20G Baujahr 2001 1x Ersatzrad  Aufsätze  TÜV bis 5/2027  

Vertrieb Gebrauchtmaschinen
+49 171 *** ****

Tanácsadó hívása

D. Lankhorst & Co. GmbH
Darwinstraße 1
48488 - Emsbüren
Alsó-Szászország Németország
Loading the map will send data to Google.
48488 Emsbüren Alsó-Szászország
1087.22 km távolságra

További szolgáltatások

Több találat: Krampe TWK20 G

Van eladó Pótkocsik / Billenőkocsi?

A Landwirt.com-on több mint 545 000 regisztrált felhasználót érhet el.

Hirdessen ingyen

Krampe TWK20 G

23.740,50 €