Landwirt.com

Wacker Neuson Neuson DW20

Maszyny używane
4134, Austria
23.400 €
wliczony VAT 20% / 19.500 € bez VAT 20%
Dane techniczne

KM / kW

26 / 19

Rok produkcji

2019

Godziny pracy

860

Numer wewnętrzny

7058608

Stan

Dobry (Ocena 2)
Właściwości
Paliwo:
Opis

Wacker Neuson DW20

Nutzlast: 2000kg
Betriebsgewicht: 2150kg
Reifen 90%
Der Wacker Neuson DW20 ist in einem guten Zustand!!
BAUMASCHINEN FALKINGER
Hanriederstraße 10
4134 Putzleinsdorf
AUSTRIA

Nutzlast: 2000kg Betriebsgewicht: 2150kg Reifen 90% Der Wacker Neuson DW20 ist in einem guten Zustand!! BAUMASCHINEN FALKINGER Hanriederstraße 10 4134 Putzleinsdorf AUSTRIA

Twój kontakt

Falkinger
Pan
Andreas Falkinger
+43 664 *******

Zadzwoń do doradcy

Baumaschinen Falkinger
Baumaschinen Falkinger
Hanriederstraße 10
4134 - Putzleinsdorf
Dolna Austria Austria
Premium
+43 664 *******
Poproś o oddzwonienie
Od 12 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
4134 Putzleinsdorf Dolna Austria
468.1 km odległości

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Baumaschinen Falkinger

Czy masz Maszyny budowlane / Wywrotki na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Wacker Neuson Neuson DW20

23.400 €