Landwirt.com

Trelleborg 600/65R38

Maszyny używane
4351, Austria
890 €
wliczony VAT 20% / 741,67 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Numer wewnętrzny

6693412

Stan

Dobry (Ocena 2)

Wymiar

600/65R38

Głębokość profilu (%)

60

Stan magazynowy (szt.)

2
Właściwości
Typ maszyny: Typ konstrukcji: Opony radialneRozmiar koła (średnica koła): 38 cali
Opis

2Stk.

Trelleborg 600/65R38
+ Preis pro Stück
+ TM 800
+ Montage gegen Aufpreis möglich
Sofort einsatzbereit
Sofort verfügbar

Trelleborg 600/65R38 + Preis pro Stück + TM 800 + Montage gegen Aufpreis möglich Sofort einsatzbereit Sofort verfügbar

Twój kontakt

Ginthör
Pan
Michael Ginthör
+43 676 *******

Zadzwoń do doradcy

Ginthör Landtechnik GmbH
Ginthör Landtechnik GmbH
Gewerbepark 2
4351 - Saxen
Dolna Austria Austria
Premium
+43 7269 ***
Poproś o oddzwonienie
vehicle inspection stationvehicle inspection station
Od 22 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
4351 Saxen Dolna Austria
410.57 km odległości
Ocena sprzedawcy4.3
Nowości od dealera
News
Hausmesse am 14 &15 März 202
Große Maschinen Ausstellung Top AKTIONEN LIVE Vorführungen!
Wszystkie aktualności

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Ginthör Landtechnik GmbH

Czy masz Koła i opony / Koła do ciągników na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Trelleborg 600/65R38

890 €