Maszyna używana
Aebi ++ TT 240 Top Zustand ++
64.800 €wliczony VAT 20%54.000 € netto
- 82 KM/60 kW
- R. prod. 2009
- 3400 h
- 200 cm
Moosbrugger Landtechnik GmbH
6870 Vorarlberg
Dealer Premium Plus
KM / kW | 35 / 26 |
|---|---|
Rok produkcji | 1992 |
Godziny pracy | 2940 |
Szerokość | 200 |
Numer wewnętrzny | 7066675 |
Stan | Dobry (Ocena 2) |
Zadzwoń do doradcy
Odpowiednie kategorie