Landwirt.com

Hauer Hauer Frontlader HLS 70

Maszyny używane
2013, Austria
5.400 €
wliczony VAT 20% / 4.500 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Rok produkcji

2013

Numer wewnętrzny

7075801

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)
Właściwości
Cylinder podnoszący: Podwójne działanie
Opis

Hauer Frontlader HLS 70
Oberrahmen N
Schmale Ausführung
Vollhydraulisch
Schnellwechseleinrichtung SWE-Euro
Lasthaken
Baujahr 2013
Neuwertiger Zustand
Anschlüsse werden auf Wunsch angepasst
Lieferung möglich

Hauer Frontlader HLS 70 Oberrahmen N Schmale Ausführung Vollhydraulisch Schnellwechseleinrichtung SWE-Euro Lasthaken Baujahr 2013 Neuwertiger Zustand Anschlüsse werden auf Wunsch angepasst Lieferung möglich

Twój kontakt

Widhalm
Pan
Dominik Widhalm
+43 664 *******

Zadzwoń do doradcy

Hammerschmied GmbH
Hammerschmied GmbH
Hammerschmiedstraße 1
2013 - Göllersdorf
Górna Austria Austria
Premium Gold
+43 2954 *****
Poproś o oddzwonienie
Od 19 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
2013 Göllersdorf Górna Austria
423.44 km odległości
Ocena sprzedawcy4.9
Nowości od dealera
News
Tag der Technik
Innovationen im Obst- und Weinbau Automatisierung & Robotic, Pellenc RX 20
Wszystkie terminy

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Hammerschmied GmbH

Czy masz Akcesoria do ciągników / Ładowacze czołowe na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo