Landwirt.com

Duport Duport SW 2001

Maszyny pokazowe
2013, Austria
12.000 €
wliczony VAT 20% / 10.000 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Numer wewnętrzny

7062731

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)
Opis

Duport Liquiliser SW 2001
für Weingärten, Obstgärten und andere Raumkulturen
Flüssigdünger wird im Cultan-Verfahren in der Nähe der Pflanze eingebracht

Duport Liquiliser SW 2001 für Weingärten, Obstgärten und andere Raumkulturen Flüssigdünger wird im Cultan-Verfahren in der Nähe der Pflanze eingebracht

Twój kontakt

Weinhappl
Pan
Roman Weinhappl
+43 664 *******

Zadzwoń do doradcy

Hammerschmied GmbH
Hammerschmied GmbH
Hammerschmiedstraße 1
2013 - Göllersdorf
Górna Austria Austria
Premium Gold
+43 2954 *****
Poproś o oddzwonienie
Od 19 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
2013 Göllersdorf Górna Austria
423.44 km odległości
Ocena sprzedawcy4.9
Nowości od dealera
News
Tag der Technik
Innovationen im Obst- und Weinbau Automatisierung & Robotic, Pellenc RX 20
Wszystkie terminy

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Hammerschmied GmbH

Czy masz Sprzęt do nawożenia i nawadniania / CULTAN płynne nawożenie na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo