Landwirt.com

C1

Új gépek
55291, Németország
3.451 €
19% ÁFA-val / 2.900 € 19% ÁFA nélkül
Műszaki adatok

Belső szám

6852951
Leírás

Angeboten wird ein neuer MX Frontlader Typ: C1 mit Steuergerät, Joystick und einer Schaufel
Baujahr: 2023
Einhebelsteuerblock mit Joystick
Konsolen sind dabei
Schaufel: BRC 118

Angeboten wird ein neuer MX Frontlader Typ: C1 mit Steuergerät, Joystick und einer Schaufel Baujahr: 2023 Einhebelsteuerblock mit Joystick Konsolen sind dabei Schaufel: BRC 118

Az Ön kapcsolattartója

Hümmer
Úr
Jan Hümmer
+49 151 ********

Tanácsadó hívása

CLAAS Rheinhessen Pfalz
Am Sörgenlocher Weg 12
55291 - Saulheim
Rheinland-Pfalz Németország
Premium
+49 6732 ******
Visszahívás kérése
Óta 4 év Kereskedők a Landwirt.com-on
Ellenőrzött elérhetőségek
regisztrált telefonszám
Minden díj
Loading the map will send data to Google.
55291 Saulheim Rheinland-Pfalz
850.04 km távolságra

További szolgáltatások

További ajánlatok innen CLAAS Rheinhessen Pfalz

Van eladó Egyéb traktor tartozékok / Homlokrakodó?

A Landwirt.com-on több mint 545 000 regisztrált felhasználót érhet el.

Hirdessen ingyen

Sonstige C1

3.451 €