Landwirt.com

Väderstad Carrier CR300

Maszyny pokazowe
4625, Austria
21.000 €
wliczony VAT 20% / 17.500 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Rok produkcji

2024

Godziny pracy

1

Szerokość

300

Numer wewnętrzny

5397544

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)

Hektar (ha)

2
Opis

CrossCutter Disc aggressive
Scheiben 450 mm
Steelrunner Walze
Nachlaufstriegel
Straßenbeleuchtung

CrossCutter Disc aggressive Scheiben 450 mm Steelrunner Walze Nachlaufstriegel Straßenbeleuchtung

Twój kontakt

Hofer
Pan
Stefan Hofer
+43 664 *******

Zadzwoń do doradcy

Söllinger - Landtechnik GmbH
Söllinger - Landtechnik GmbH
Würting 7
4625 - Offenhausen
Dolna Austria Austria
Premium Gold
+43 7247 ****
Poproś o oddzwonienie
Od 24 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
4625 Offenhausen Dolna Austria
433.2 km odległości
Ocena sprzedawcy4.5

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Söllinger - Landtechnik GmbH

Czy masz Sprzęt do uprawy roli / Brony na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo