Landwirt.com

Stekro Kippmulde 220 Hydro -- Doppelwirkend

Nowe maszyny
8641, Austria
2.890 €
wliczony VAT 20% / 2.408,33 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Szerokość

220

Numer wewnętrzny

6634086

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)
Właściwości
Funkcja wywrotowa: Podwójne działanie hydrauliczne
Opis

mit Bordwandschwenkvorrichtung

Mit Dreipunkt, Euro- und Staplergabelaufnahme !

- Breite 220 cm,
- Tiefe 125 cm,
- Volumen 1,35 m³,
- Gewicht 540 kg,
- 2 Zylindersystem,
- Hardox Schürfleiste,
- Bordwandschwenkvorrichtung, auch als Ladeflächenverlängerung verwendbar.

Baujahr 2026 !!

Mit Dreipunkt, Euro- und Staplergabelaufnahme ! - Breite 220 cm, - Tiefe 125 cm, - Volumen 1,35 m³, - Gewicht 540 kg, - 2 Zylindersystem, - Hardox Schürfleiste, - Bordwandschwenkvorrichtung, auch als Ladeflächenverlängerung verwendbar. Baujahr 2026 !!

MEPID Land- und Kommunaltechnik GmbH
Gewerbepark 1
8641 - St. Marein/Mürztal
Styria Austria
+43 3864 *****
Loading the map will send data to Google.
8641 St. Marein/Mürztal Styria
319.92 km odległości

Dodatkowe usługi

Więcej wyników: Stekro Kippmulde 220 Hydro -- Doppelwirkend

Czy masz Akcesoria do ciągników / Łyżki bocznego na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Stekro Kippmulde 220 Hydro -- Doppelwirkend

2.890 €