Landwirt.com

Umega Agro Muldenkipper TW21 2018, gebraucht

Maszyny używane
5580, Austria
43.800 €
wliczony VAT 20% / 36.500 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Rok produkcji

2018

Objętość

20

Numer wewnętrzny

7035261

Stan

Dobry (Ocena 2)

Dopuszczalna masa całkowita (t)

21

Dopuszczalna masa całkowita (kg)

21000

Masa własna (kg)

5500

Ładowność (kg)

15500

Długość wewnętrzna (mm)

6100
Opis

hydraulische Heckklappe, ca. 20m³ Ladevolumen

Gebrauchter Umega Agro Muldenkipper TW21

- Baujahr 2018
- 21.000kg zul. Gesamtgewicht
- 15.500kg Nutzlast
- 5.500kg Eigengewicht
- Kugelkopf K80
- hydraulische Heckklappe
- Bereifung 650/55 R26.5
- ca. 20m³ Ladevolumen
- Ladefläche ca. 6,1m
- Druckluftbremse
- COC-Papiere

Näheres gerne auf Anfrage!

Gebrauchter Umega Agro Muldenkipper TW21 - Baujahr 2018 - 21.000kg zul. Gesamtgewicht - 15.500kg Nutzlast - 5.500kg Eigengewicht - Kugelkopf K80 - hydraulische Heckklappe - Bereifung 650/55 R26.5 - ca. 20m³ Ladevolumen - Ladefläche ca. 6,1m - Druckluftbremse - COC-Papiere Näheres gerne auf Anfrage!

Twój kontakt

Mühlbacher
Pan
Reinhard Mühlbacher
+43 650 *******

Zadzwoń do doradcy

Mühlbacher Maschinen GmbH
Mühlbacher Maschinen GmbH
Litzelsdorf 223
5580 - Tamsweg
Salzburg Austria
Premium
+43 6474 ****
Poproś o oddzwonienie
mobile servicemobile service
vehicle inspection stationvehicle inspection station
Od 18 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
5580 Tamsweg Salzburg
340.34 km odległości
Ocena sprzedawcy4.6

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Mühlbacher Maschinen GmbH

Czy masz Przyczepy / Przyczepy wywrotki rolnicze na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Sonstige Umega Agro Muldenkipper TW21 2018, gebraucht

43.800 €