Landwirt.com

Stekro Wibro 1200

Nowe maszyny
6361, Austria
2.800 €
wliczony VAT 20% / 2.333,33 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Rok produkcji

2024

Objętość

1

Numer wewnętrzny

39122

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)
Właściwości
Typ konstrukcji: ZawieszaneNaciśnięcie suwaka: Hydrauliczny
Opis

serienmäßige Ausführung
* Typ PK 1200
* Volumen: 1200 kg
* Gewicht: 172 kg
* Gelenkwelle
* Plane
* hydraulisch bedient
* Beleuchtung

serienmäßige Ausführung * Typ PK 1200 * Volumen: 1200 kg * Gewicht: 172 kg * Gelenkwelle * Plane * hydraulisch bedient * Beleuchtung

Twój kontakt

Obwaller
Pan
Alexander Obwaller
+43 664 *******

Zadzwoń do doradcy

Hauser Ges.m.b.H & Co.KG
Hauser Ges.m.b.H & Co.KG
Bahnhofstr. 20
6361 - Hopfgarten
Tirol Austria
Premium
+43 5335 ****
Poproś o oddzwonienie
Od 24 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
6361 Hopfgarten Tirol
452.06 km odległości
Ocena sprzedawcy4.9
Nowości od dealera
News
Frontlader/Radlader Werkzeug
Diverse Werkzeuge mit passenden Aufnahmen.Tel.0664/5952546
Wszystkie aktualności

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Hauser Ges.m.b.H & Co.KG

Czy masz Sprzęt komunalny / Sprzęt do rozsiewania na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Sonstige Stekro Wibro 1200

2.800 €