Landwirt.com

SOMA KHP 200/125/40

Nowe maszyny
3943, Austria
2.475 €
wliczony VAT 20% / 2.062,5 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Szerokość

200

Numer wewnętrzny

7043845

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)

Sofort Verfügbar

Soma Kippschaufel starke Pressprofilkonstruktion Zylinder geschützt gelagert serienmäßige Pendelbordwand Schnellkuppelvorrichtung für Ackerschiene u. Oberlenker massiver Planierkeil mit Verschleißschiene Profilrohre für Aufsatzsteher Formstabiles Profilblech Top-Qualität; günstiger Preis Sofort Verfügbar

Martin Wilhelm
+43 664 *******

Zadzwoń do doradcy

Wilhelm Martin Forstunternehmen GmbH
Wirtschaftspark 2
3943 - Schrems
Górna Austria Austria
Loading the map will send data to Google.
3943 Schrems Górna Austria
466.98 km odległości

Dodatkowe usługi

Więcej wyników: SOMA KHP 200/125/40

Czy masz Akcesoria do ciągników / Łyżki bocznego na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

SOMA KHP 200/125/40

2.475 €