Landwirt.com

Rotomec Cyclone C50-RD7

Nowe maszyny
8342, Austria
4.300 €
wliczony VAT 20% / 3.583,33 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Rok produkcji

2024

Szerokość

210

Numer wewnętrzny

3172246

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)

Hektar (ha)

0
Właściwości
Opis

Lagermaschine

Rotomec Cyclone C50-RD7

- Arbeitsbreite 210cm
- Transportbreite 219cm
- Gewicht ca. 313kg
- 3 Stk. Flachmesser
- 4 Stk. Räder zur Tiefenführung
- inkl. Gelenkwelle

Rotomec Cyclone C50-RD7 - Arbeitsbreite 210cm - Transportbreite 219cm - Gewicht ca. 313kg - 3 Stk. Flachmesser - 4 Stk. Räder zur Tiefenführung - inkl. Gelenkwelle

Twój kontakt

Ertl
Pan
Lukas Ertl
+43 664 ********

Zadzwoń do doradcy

Landtechnik Hütter GmbH & Co KG
Landtechnik Hütter GmbH & Co KG
Burgfried 210
8342 - Gnas
Styria Austria
Premium
+43 3151 ****
Poproś o oddzwonienie
mobile servicemobile service
vehicle inspection stationvehicle inspection station
Od 24 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
8342 Gnas Styria
247.63 km odległości
Ocena sprzedawcy4.4
Nowości od dealera
News
Hütter Landtechnik
Unser Neumaschinen und Gebrauchtmaschinen Angebot
Wszystkie aktualności

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Landtechnik Hütter GmbH & Co KG

Czy masz Sprzęt do siewu / Mulczery na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Rotomec Cyclone C50-RD7

4.300 €