Landwirt.com

Reform Boki HY 1252 Kiefer bokimobil

Maszyny używane
3241, Słowenia
35.990 €
wliczony VAT 22% / 29.500 € bez VAT 22%
Dane techniczne

KM / kW

114 / 84

Rok produkcji

2017

Godziny pracy

1000

Numer wewnętrzny

7062633
Opis

mit waserreinigung, ohne rost !

mit waserreinigung, ohne rost !

Jernej Drofenik
+386 41 ******

Zadzwoń do doradcy

KIMI GTSK d.o.o.
Kamna Gorca 17
3241 - Podplat
Słowenia
Loading the map will send data to Google.
3241 Podplat
184.31 km odległości

Dodatkowe usługi

Więcej wyników: Reform Boki HY 1252 Kiefer bokimobil

Czy masz Pojazdy silnikowe rolnicze / Transportery rolnicze na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Reform Boki HY 1252 Kiefer bokimobil

35.990 €