Landwirt.com

Rabe 5 Schar Wendepflug

Maszyny używane
2325, Austria
6.600 €
wliczony VAT 20% / 5.500 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Numer wewnętrzny

2252367

Stan

Dobry (Ocena 2)
Właściwości
Opis

Streifenkörper, Federsteinsicherung, Transportachse,

Streifenkörper, Federsteinsicherung, Transportachse,

Josef Stöckel
+43 676 *******

Zadzwoń do doradcy

LTS - Stöckel Landtechnik GmbH
Hintere Ortsstraße 78
2325 - Himberg
Górna Austria Austria
Loading the map will send data to Google.
2325 Himberg Górna Austria
376.18 km odległości

Dodatkowe usługi

Więcej wyników: Rabe 5 Schar Wendepflug

Czy masz Sprzęt do uprawy roli / Pługi na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Rabe 5 Schar Wendepflug

6.600 €