Landwirt.com

Krpan Krpan CV22

Nowe maszyny
3653, Austria
4.190 €
wliczony VAT 20% / 3.491,67 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Rok produkcji

2024

Numer wewnętrzny

3009906

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)
Opis

Holzspalter Krpan

Holzspalter Krpan 22 pro Z

Zapfwellenantrieb
Absenkbarer Zylinder
2 Geschwindigkeiten
Gußpumpe
Stammheber

Holzspalter Krpan 22 pro Z 4190,- inkl.
21 to Spaltkraft

Holzspalter Krpan 22 pro Z Zapfwellenantrieb Absenkbarer Zylinder 2 Geschwindigkeiten Gußpumpe Stammheber Holzspalter Krpan 22 pro Z 4190,- inkl. 21 to Spaltkraft

Franz Fuchs
+43 2758 ****

Zadzwoń do doradcy

KFZ Landtechnik Fuchs Franz
Feistritz 1
3653 - Weiten
Górna Austria Austria
Loading the map will send data to Google.
3653 Weiten Górna Austria
413.62 km odległości

Dodatkowe usługi

Więcej wyników: Krpan Krpan CV22

Czy masz Sprzęt leśny i do obróbki drewna / Łuparki do drewna na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Krpan Krpan CV22

4.190 €