Landwirt.com

Genie Z-30/20N RJ - 2018 YEAR - 220 WORKING HOURS

Maszyny używane
3303, Słowenia
23.790 €
wliczony VAT 22% / 19.500 € bez VAT 22%
Dane techniczne

Numer wewnętrzny

7075796

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)
Właściwości
Paliwo:
Opis

YEAR 2018
MODEL GENIE Z-30/20N RJ
WORKING HOURS 220
ENGINE ELECTRIC
WEIGHT 6590 KG
LIFT HEIGHT 9.14 M
WORKING HEIGHT 11.14 M
CAPACITY 227 KG
MAX HORIZONTAL REACH 6.53M
TRANSPORT DIMENSIONS 511X119X200 CM
SELLING IN EU +11500€ NET
TOP CONDITION
POSSIBLE TEST BEFORE PURCHASE

PRICE 19.500€ NET

YEAR 2018 MODEL GENIE Z-30/20N RJ WORKING HOURS 220 ENGINE ELECTRIC WEIGHT 6590 KG LIFT HEIGHT 9.14 M WORKING HEIGHT 11.14 M CAPACITY 227 KG MAX HORIZONTAL REACH 6.53M TRANSPORT DIMENSIONS 511X119X200 CM SELLING IN EU +11500€ NET TOP CONDITION POSSIBLE TEST BEFORE PURCHASE PRICE 19.500€ NET

Twój kontakt

Kerin
Pan
Žiga Kerin
+386 40203 ***

Zadzwoń do doradcy

FIŠ d.o.o.
FIŠ d.o.o.
Šentrupert 6
3303 - Gomilsko
Słowenia
Premium
+386 31 *** ***
Poproś o oddzwonienie
Od 8 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
3303 Gomilsko
203.33 km odległości

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od FIŠ d.o.o.

Czy masz Maszyny budowlane / Podnośniki budowlane na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Genie Z-30/20N RJ - 2018 YEAR - 220 WORKING HOURS

23.790 €