Landwirt.com

Einböck Einböck Hurricane 4,6m

Maszyny używane
2812, Austria
7.400 €
wliczony VAT 20% / 6.166,67 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Szerokość

4600

Numer wewnętrzny

3945548

Stan

Dobry (Ocena 2)

Zęby (szt.)

23

Hektar (ha)

300
Właściwości
Typ redlic: Redlica - podwójne serce
Opis

Ein Einböck Hurricane mit 4,6m breit
hydr. klappbar
23 Doppelherzzinken
Beleuchtung
Rotopack Doppelwalzen
Außen Tasträder

Ein Einböck Hurricane mit 4,6m breit hydr. klappbar 23 Doppelherzzinken Beleuchtung Rotopack Doppelwalzen Außen Tasträder

Stefan Gradwohl
+43 676 *******

Zadzwoń do doradcy

Stefan Gradwohl Landtechnik
Lehenstraße 4
2812 - Hollenthon
Górna Austria Austria
Loading the map will send data to Google.
2812 Hollenthon Górna Austria
321.99 km odległości

Dodatkowe usługi

Więcej wyników: Einböck Einböck Hurricane 4,6m

Czy masz Sprzęt do uprawy roli / Agregaty ścierniskowe na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Einböck Einböck Hurricane 4,6m

7.400 €