Landwirt.com

Carre Penterra

Maszyny pokazowe
2571, Austria
27.000 €
wliczony VAT 20% / 22.500 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Rok produkcji

2024

Godziny pracy

6

Szerokość

500

Numer wewnętrzny

5942500

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)

Zęby (szt.)

34

Hektar (ha)

12

Średnica tarczy (mm)

35
Opis

PENTERRA 500

5 balkiger Gruber mit 34 Federzinken 80x12, einstellbare Tiefenführungsräder vorne, 520mm Federblattwalze hinten, hydraulisch klappbar, Beleuchtung

Twój kontakt

Schaupp
Pan
Franz Schaupp
+43 664 *******

Zadzwoń do doradcy

Schaupp GmbH Landtechnik
Schaupp GmbH Landtechnik
Nöstach 36
2571 - Altenmarkt-Thenneberg
Górna Austria Austria
Premium Gold
+43 2673 ****
Poproś o oddzwonienie
Od 23 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
2571 Altenmarkt-Thenneberg Górna Austria
372.33 km odległości
Ocena sprzedawcy4.7

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Schaupp GmbH Landtechnik

Czy masz Sprzęt do uprawy roli / Agregaty ścierniskowe na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Carre Penterra

27.000 €