Landwirt.com

Agripol Frontpacker 3m

Nowe maszyny
4522, Austria
5.700 €
wliczony VAT 20% / 4.750 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Rok produkcji

2025

Szerokość

300

Numer wewnętrzny

5717495

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)

Hektar (ha)

0

Średnica tarczy (mm)

520
Opis

Agripol Frontdisc 3m,
Scheiben 52 cm,
mit Lenkbock,
Messervorsatz höhenverstellbar,
1100kg,
Zustellung möglich,
andere Vorsätze auch erhältlich (Messerwalze, Federzinken)
2,5m auch erhältlich,
verschiedene Frontpacker verfügbar (Packerwalze, Cambridgewalze, Crosskillwalze)

Agripol Frontdisc 3m, Scheiben 52 cm, mit Lenkbock, Messervorsatz höhenverstellbar, 1100kg, Zustellung möglich, andere Vorsätze auch erhältlich (Messerwalze, Federzinken) 2,5m auch erhältlich, verschiedene Frontpacker verfügbar (Packerwalze, Cambridgewalze, Crosskillwalze)

Twój kontakt

Krempl
Pan
Hubert Krempl
+43 660 *******

Zadzwoń do doradcy

Hubert Krempl
Hubert Krempl
Gründbergstraße 30
4522 - Sierning
Dolna Austria Austria
Premium
Poproś o oddzwonienie
Od 7 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
4522 Sierning Dolna Austria
407.36 km odległości

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Hubert Krempl

Czy masz Sprzęt do uprawy roli / Wały uprawowe na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Agripol Frontpacker 3m

5.700 €