Landwirt.com

Aedes RMV 20/28

Maszyny używane
8330, Austria
8.900 €
wliczony VAT 20% / 7.416,67 € bez VAT 20%
Dane techniczne

Rok produkcji

2020

Numer wewnętrzny

7062766

Stan

Szczególnie dobry (Ocena 1)
Opis

Sichelmulcher der Marke Aedes in sehr gutem Zustand steht zum Verkauf!!!

Rotationsmulcher Varius
leichtzügig
Geringes Eigengewicht
Walze zur Tiefenführung
Top Zustand!!

Bei weiteren Fragen stehen wir Ihnen sehr gerne zur Verfügung.

Sichelmulcher der Marke Aedes in sehr gutem Zustand steht zum Verkauf!!! Rotationsmulcher Varius leichtzügig Geringes Eigengewicht Walze zur Tiefenführung Top Zustand!! Bei weiteren Fragen stehen wir Ihnen sehr gerne zur Verfügung.

Twój kontakt

Knittelfelder
Pan
Gerhard Knittelfelder
Agrarunion Südost, Standort Gniebing
Agrarunion Südost, Standort Gniebing
Gniebing 325
8330 - Feldbach
Styria Austria
Premium
Poproś o oddzwonienie
Od 7 lat Handlowcy na Landwirt.com
Zweryfikowane dane kontaktowe
zarejestrowany numer telefonu
Wszystkie nagrody
Loading the map will send data to Google.
8330 Feldbach Styria
255.33 km odległości

Dodatkowe usługi

Kolejne oferty od Agrarunion Südost, Standort Gniebing

Czy masz Sprzęt do siewu / Mulczery na sprzedaż?

Na Landwirt.com dotrzesz do ponad 545 000 zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj ogłoszenie za darmo

Aedes RMV 20/28

8.900 €