Landwirt.com

Schuitemaker Robusta 220 Giertank Transport tank Waterwagen B

Használt gépek
7961 N, Hollandia
22.869 €
21% ÁFA-val / 18.900 € 21% ÁFA nélkül
Műszaki adatok

Gyártási év

2007

Belső szám

4298702
Leírás

-- English --
- Year of manufacture: May 2007
- CE mark: yes
- General condition: good
- Technical condition: good
- Visual appearance: good
- Damages: none
Please contact us for more information.

-- Deutsch --
- Baujahr: Mai 2007
- CE-Kennzeichnung: ja
- Allgemeiner Zustand: gut
- Technischer Zustand: gut
- Optischer Zustand: gut
- Schäden: keines
Setzen Sie sich fur nahere Auskunfte mit uns in Verbindung.

-- Nederlands --
- Bouwjaar: mei 2007
- CE markering: ja
- Algemene staat: goed
- Technische staat: goed
- Optische staat: goed
- Schade: schadevrij
Schuitemaker
Robusta 220
Bouwjaar 2007
Kenteken LBB-94-N
Serienr. 220.70320
Zuigarm
Borger pomp
Vredo snijkast
3 punts hef
Knik dissel
Top druk cilinder
Load sensing bediening
Gedwongen gestuurd
Inhoud 22 m3
Bedieningkast
Luchtgeremd

Prijs 18,900 euro Excl. Btw

www.lokmachinery.com
Inruil of transport mogelijk!

-- English -- - Year of manufacture: May 2007 - CE mark: yes - General condition: good - Technical condition: good - Visual appearance: good - Damages: none Please contact us for more information. -- Deutsch -- - Baujahr: Mai 2007 - CE-Kennzeichnung: ja - Allgemeiner Zustand: gut - Technischer Zustand: gut - Optischer Zustand: gut - Schäden: keines Setzen Sie sich fur nahere Auskunfte mit uns in Verbindung. -- Nederlands -- - Bouwjaar: mei 2007 - CE markering: ja - Algemene staat: goed - Technische staat: goed - Optische staat: goed - Schade: schadevrij Schuitemaker Robusta 220 Bouwjaar 2007 Kenteken LBB-94-N Serienr. 220.70320 Zuigarm Borger pomp Vredo snijkast 3 punts hef Knik dissel Top druk cilinder Load sensing bediening Gedwongen gestuurd Inhoud 22 m3 Bedieningkast Luchtgeremd Prijs 18,900 euro Excl. Btw www.lokmachinery.com Inruil of transport mogelijk!