Landwirt.com

Veenhuis HDG 14000 Bemestertank + bemester Turbovuller Ke

Used machines
7961 N, Netherlands
54.450 €
incl. VAT 21 % / 45.000 € excl. VAT 21%
Technical data

Year of manufacture

2004

Internal number

4284475
Description

-- English --
- Year of manufacture: May 2004
- CE mark: yes
- General condition: very good
- Technical condition: very good
- Visual appearance: very good
- Damages: none
Please contact us for more information.

-- Deutsch --
- Baujahr: Mai 2004
- CE-Kennzeichnung: ja
- Allgemeiner Zustand: sehr gut
- Technischer Zustand: sehr gut
- Optischer Zustand: sehr gut
- Schäden:

-- English -- - Year of manufacture: May 2004 - CE mark: yes - General condition: very good - Technical condition: very good - Visual appearance: very good - Damages: none Please contact us for more information. -- Deutsch -- - Baujahr: Mai 2004 - CE-Kennzeichnung: ja - Allgemeiner Zustand: sehr gut - Technischer Zustand: sehr gut - Optischer Zustand: sehr gut - Schäden: keines Setzen Sie sich fur nahere Auskunfte mit uns in Verbindung. -- Nederlands -- - Bouwjaar: mei 2004 - CE markering: ja - Algemene staat: zeer goed - Technische staat: zeer goed - Optische staat: zeer goed - Schade: schadevrij Nette combinatie! Veenhuis HDG 14 14 m3 Bouwjaar 2004 Lucht geremd Dubbele vacuumpomp Zuigarm met turbovuller Turbolosser Automatische afgifte systeem Camera Hondegang besturing 1050/50r Kenteken LRZ-76-P Veenhuis euroject 3000 8.40 breed snijmolen hydraulische afsluiters verdeelmolen is nagekeken bouwjaar 2007

show more
Lok Machinery
Oosteinde 30
7961 N - Ruinerwold
Netherlands
Loading the map will send data to Google.
7961 N Ruinerwold