Landwirt.com

Golyósprés

Used machines
6900, Hungary
1.588,77 €
incl. VAT 27% / 1.251 € excl. VAT 27%
Technical data

Internal number

6860980
Description

Jó állapotú

Jó állapotú golyósprés eladó!

További információért forduljon bizalommal munkatársainkhoz az alábbi elérhetőségeken.

Kisbodri Gábor
30 278 6788
-

Zahorecz György
30 695 8104
-

Hanki-Ker Kft., 6900 Makó, Aradi u. 135.
Tel.: 62 211 718
Web: www.hanki-ker.hu

Az esetleges hirdetési hibákért felelősséget nem vállalunk.

Jó állapotú golyósprés eladó! További információért forduljon bizalommal munkatársainkhoz az alábbi elérhetőségeken. Kisbodri Gábor 30 278 6788 - Zahorecz György 30 695 8104 - Hanki-Ker Kft., 6900 Makó, Aradi u. 135. Tel.: 62 211 718 Web: www.hanki-ker.hu Az esetleges hirdetési hibákért felelősséget nem vállalunk.

Gábor Kisbodri
+36 30 ***-****

Call advisor

Hanki-Ker Kft.
Aradi u. 135.
6900 - Makó
Csongrád-Csanád Hungary
Loading the map will send data to Google.
6900 Makó Csongrád-Csanád
358.58 km away

Additional services

More results: Sonstige Golyósprés

Do you have Workshop / Workshop equipment for sale?

On Landwirt.com you can reach over 545,000 registered users.

Advertise for free now

Sonstige Golyósprés

1.588,77 €