5.988 €inkl. 20 % MwSt. 4.990 € exkl.
ACA Center Janu GmbH
2201 Niederösterreich
Premium Gold Händler
Baujahr | 2015 |
|---|---|
Interne Nummer | N4610 |
== Overige details (NL) ==
N4610, Rubberschuif CW 2/3 Rubberschuif met cw 2/3 aansluiting. 2650mm breed. Andere aansluitingen en breedtes op aanvraag. Zoals andere CW, euro, lepelinsteek, 3-punt, etc. Bel of mail voor meer informatie
Staat: Nieuw
Bouwjaar: 2015
== Overige details (NL) == N4610, Rubberschuif CW 2/3 Rubberschuif met cw 2/3 aansluiting. 2650mm breed. Andere aansluitingen en breedtes op aanvraag. Zoals andere CW, euro, lepelinsteek, 3-punt, etc. Bel of mail voor meer informatie Staat: Nieuw Bouwjaar: 2015
Sie haben Weinbau / Sonstige Weinbaugeräte zu verkaufen?
Auf Landwirt.com erreichen Sie über 545.000 registrierte Nutzer.
Sonstige N4610, Rubberschuif CW 2/3
Preis auf Anfrage