3.199,91 €Cena vključuje DDV (19%) 2.689 € neto
- L. pr. 2022
BayWa - GMZ - Mindelheim
87711 Bavarska
Premium zlati prodajalec
Leto izdelave | 1979 |
|---|---|
Širina | 260 |
Interna številka | 444896-10026 |
________
Baujahr 1979
Hydraulische Schwenkeinrichtung
Abstellstützen
2,6 Meter Arbeitsbreite
________ Baujahr 1979 Hydraulische Schwenkeinrichtung Abstellstützen 2,6 Meter Arbeitsbreite
Ustrezne kategorije