Landwirt.com

Amazone UG 2200 Special

Rabljeni stroji
7433, Avstrija
25.000 €
Cena vključuje DDV (stopnja 20%) / 20.833,33 € Cena brez DDV (20 % stopnja)
Tehnični podatki

Leto izdelave

2014

Širina

1500

Kapaciteta

2200

Interna številka

7076225

Stanje

Posebej dobro (Ocena 1)
Lastnosti
Opis

15 m Arbeitsbreite

AMAZONE UG 2200 SPECIAL
• Gebrauchtmaschine
• Baujahr 2014
• Arbeitsbreite: 15 m
• Druckluftbremse
• 7 Teilbreiten
• AMATRON 3
• GPS-Switch
• Profiklappung
• Befüllanschluss mit C-Kupplung

AMAZONE UG 2200 SPECIAL • Gebrauchtmaschine • Baujahr 2014 • Arbeitsbreite: 15 m • Druckluftbremse • 7 Teilbreiten • AMATRON 3 • GPS-Switch • Profiklappung • Befüllanschluss mit C-Kupplung

Vaš kontakt

Kappel
Gospod
Matthias Kappel
+43 664 *******

Pokliči svetovalca

Kappel Gottfried Ges.m.b.H.
Kappel Gottfried Ges.m.b.H.
Mariasdorf 131
7433 - Mariasdorf
Gradiščanska Avstrija
Premium
+43 3353 ****
Zahtevaj povratni klic
Od 18 let Prodajalci na Landwirt.com
Preverjeni kontaktni podatki
vnesena telefonska številka
Vse nagrade
Loading the map will send data to Google.
7433 Mariasdorf Gradiščanska
297.37 km stran

Dodatne storitve

PDF tehnični list

Več ponudb od Kappel Gottfried Ges.m.b.H.

Imate Zaščita rastlin / Poljska škropilnica za prodajo?

Na Landwirt.com dosežete več kot 545.000 registriranih uporabnikov.

Objavi oglas brezplačno

Amazone UG 2200 Special

25.000 €