Landwirt.com

Kupite Prekucnik z Dvostransko kipanje - novo in rabljeno

Farmtech Durus 2000S
Nova naprava
Farmtech Durus 2000S

44.875 €Cena vključuje DDV (stopnja 25%)  35.900 € neto

  • L. pr. 2026
  • 28 m³

Zavora: Zračne zavore, hidravlično zaklepanje stranic, Dvostransko kipanje, Vrsta vstopnice, Hidravlična podporna noga, Krmilna os Farmtech Durus 2000S • Koritasta raz

BKL doo Gornje Rovisce Kroatien

HR

43000 Bjelovar

BKL doo  Gornje Rovisce Kroatien
Priklopniki / Farmtech

Premium Plus prodajalec

Drugi zadetki, ki bi vas lahko zanimali:

Krampe BigBody 790 Carrier
Rabljeni stroj
  • L. pr. 2026

Neu Krampe BigBody 790 Carrier Verkauft, Text muss nicht geschrieben werden! Baujahr: 2026 Gewicht: 7900 kg // ANDERE // - Verkauft, Text muss nicht geschrieben

AGROPARK - Euro Noliker Kft.

HU

6765 Csengele

AGROPARK - Euro Noliker Kft.
Priklopniki / Krampe

Premium Plus prodajalec

Sonstige wf19DLH
Rabljeni stroj
Sonstige wf19DLH

29.800 € 

  • L. pr. 2020

== Mer informasjon (NO) == mascus_category: dumptrailers Please provide reference number upon request: 4273 See en.landbrukssalg.no/4273 for more images Specifica

Landbrukssalg.no AS

NO

7080 H Trondheim – Tromsø

Landbrukssalg.no AS
Priklopniki / Sonstige

Premium Plus prodajalec