Kurzemann Land- und Baumaschinentechnik

-Mobiler Service

-Vorführen nach §57a

-Ersatzteile für alle Landmaschinen

-Transport von Kleingeräten mit eigenem Fuhrpark

-Exklusivvertrieb von Ibex Motormäher und Toyo Hoflader für Vorarlberg


Kurzemann Land- und Baumaschinentechnik
Alfenzstraße 7
6700 Bludenz
Telefoni mobil: Tregoni numrin e celularit
Faqja hyrëse: http://www.landmaschinen-kurzemann.at
Orari i punës
e Hënë
07:00 - 12:00
13:00 - 19:00
e Martë
07:00 - 12:00
13:00 - 19:00
e Mërkurë
07:00 - 12:00
13:00 - 19:00
e Enjte
07:00 - 12:00
13:00 - 19:00
e Premte
07:00 - 12:00
13:00 - 19:00
e Shtunë
07:00 - 12:00
Fushat e Veprimit
  • Teknologjia bujqësore
  • Traktorët
  • Teknologji pyjore
  • Teknologji komunale
  • Shtëpi dhe kopshti
  • Automjetet komerciale
  • Makineritë e ndërtimit
  • Oborri dhe teknika e fermës
Projektues rruge
Fillimi:
Objektivi:

Të gjitha ofertat e tregtarëve


Landwirt.com GmbH, your marketplace, Rechbauerstraße 4/1/4, A-8010 Graz
All information is supplied without guarantee - changes, print - and punctuation errors reserved
© Copyright 2022 Landwirt.com GmbH All rights reserved.